Kiinteistönhoito

KIINTEISTÖJEN HOITO, KAJAANI

Kiinteistönhoitopäivystys Kajaanissa iltaisin ja viikonloppuisin (4GS), huoltopäivystys, 044 710 0092

Huolto- ja korjaustöistä ilmoitetaan ensisijaisesti kiinteistönhoitajalle.

Kiinteistönhoito, Opintie:
Laitosmies Keijo Koistinen, 044 383 3702, keijo.koistinen@kao.fi
Kiinteistönhoitaja, Sauli Juvonen, 044 710 0719, sauli.juvonen@kajaani.fi

Kiinteistönhoito, Ketunpolku, Taito rakennukset:
Kiiinteistönhoitaja Kari Lukander, 044 710 0750, kari.lukander@kajaani.fi

Kiinteistönhoito, Ketunpolku, Tieto rakennukset:
Kiinteistönhoitaja Matti Kinnunen, 044 710 0704, matti.kinnunen@kajaani.fi

Kiinteistönhoito, Timperintie:
Kiinteistönhoitaja, Antti Kekäläinen, 044 710 0715, antti.kekalainen@kajaani.fi

Kiinteistönhoito, Seppälän alue ja logistiikkakeskus:
Kiinteistönhoitaja, Reijo Kyllönen, 044 710 0713, reijo.kyllonen@kajaani.fi

Kiinteistönhoito, Vuorikatu:
Kiinteistönhoitaja, Raine Leinonen, 044 710 0701, raine.leinonen@kajaani.fi

Kiinteistöjen puhtaanapitopalveluista Kajaanissa vastaa Kajaanin Mamselli:
Yhteyshenkilö on Kaisa Törmälä, 044 710 0169, kaisa.tormala@kajaani.fi

Kiinteistötyönjohtajat Kajaanissa
Jari Huusko, 044 710 0723, jari.huusko@kajaani.fi
Jari Kemppainen, 044 710 0487, jari.kemppainen@kajaani.fi

 

KIINTEISTÖJEN HOITO, KUUSAMO

Kiinteistönhoitaja, Pasi Määttä, 040 748 1163
Kiinteistönhoitaja, Antti Nevala, 040 860 8941
Kiinteistönhoitaja, Marko Veteläinen, 040 860 0104